W godzinach popołudniowych w niedzielę w miejscowości Obdam służby wyłowiły z wody wrak pojazdu. W środku znajdowały się ciała czwórki obywateli Polski, którzy zaginęli w piątek wieczorem.

Zaginięcie ofiar zgłoszono oficjalnie w sobotę, ponieważ nie stawili się do pracy. Prawdopodobnie podczas powrotu z pracy, kierowca samochodu stracił panowanie nad nim, przerwał zabezpieczające barierki i wpadł do kanału.

Przeczytaj również:

Nowe fakty w sprawie wypadku w Obdam

W piątek późnym wieczorem jeden z mężczyzn, którzy zginęli w tragicznym wypadku rozmawiał przez telefon ze swoją dziewczyną w Polsce. Cała czwórka wracała z pracy z plantacji tulipanów, jechali w kierunku kempingu w miejscowości Zijdewind, ponieważ tam mieszkali podczas pobytu w Holandii.

Przeczytaj również: W pożarze w Niemczech ginie 5 osób z Polski (NOWE FAKTY)

Według doniesień cała czwórka ofiar czyli trzech mężczyzn w wieku 21-22 lata oraz 48 letnia kobieta pochodziła z województwa lubelskiego z okolic Hrubieszowa. Jeden z mężczyzn osierocił małe dziecko.

Znajomi i rodzina już od piątku za pośrednictwem mediów społecznościowych poszukiwała całej czwórki zaginionych. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się tag tragicznego finału poszukiwań.

źródło: ad.nl / Youtube foto: screen Youtube opracował AJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *