Kierowca z Polski jako jedyny zatrzymał się, aby udzielić pomocy, podczas gdy inni tylko się gapili

Tekst porusza bardzo ważny temat z przymrużeniem oka 😉

Słowaczka poruszała się swoim Volkswagenem w stronę Bratysławy. W pewnym momencie z niewiadomych przyczyn auto zaczęło się palić.

W związku z tym, nie czekając ani chwili zatrzymała się samochodem na poboczu, w  panice wybiegła z niego. Auto paliło się dalej. Unosił się gęsty czarny dym, który z pewnością wrzynał się w oczy i skórę; nikt nie reagował. 

W oddali, na horyzoncie pojawił się majestatyczny czerwony DAF na polskich blachach. Kierował nim Polak, rycerz dumnie ujeżdżający swojego wierzchowca.

Kierowca z Polski jako jedyny zatrzymał się, aby udzielić pomocy.

Polski kierowca bohaterem narodowym na Słowacji.
źródło: facebook

Nasz rycerz, widząc damę w opałach, jako jedyny zatrzymał się, po to, żeby udzielić pomocy potrzebującej kobiecie. Ubocznie autor wskazuje, że jeden z nielicznych już narodów w Europie i na świecie polscy mężczyźni wyznają etos rycerstwa i nie boją się ubrudzić rąk, jeśli trzeba pomóc kobiecie.

Wypadek Polskie Busa !

Wypadek Polskiego Busa.
Wypadek Polskiego Busa-2
17 powodów dla których powinno się odwiedzić Niemcy
Przeczytaj równieć : 17 powodów dla których powinno się odwiedzić Niemcy

W przeciwieństwie do wysoko rozwiniętego zachodu. Głównie Niemiec, gdzie mężczyźni nie reagują, jak ich oczach kobiety są obmacywane przez imigrantów, ponieważ są tak wysoko rozwinięci.

Pan Jacek, jak na polskiego kierowcę przystało, natychmiast zatrzymał swojego tira i bez zastanowienia rzucił się Słowaczce na ratunek. Nie czekając, na służby ratunkowe ugasił pożar, w związku z tym ratując cztery Wilczaki czechosłowackie, które znajdowały się w płonącym pojeździe.

Polski kierowca bohaterem narodowym na Słowacji. To co zrobił wymagało
fot.: Facebook

Po udanej akcji ratowniczej kierowca Jacek wsiadł do swojego DAF- a i odjechał w nieznanym kierunku, ponieważ Pani z Volkswagena była w tak ogromnym szoku, zapomniała mu podziękować za okazany ratunek. Zastanawia mnie to, że zdążyła zrobić zdjęcia jego ciężarówki a zapomniała mu podziękować, ale zostawmy to.

Słowaczka zaczęła szukać swojego bohatera na Facebook.

Prosiła ludzi o udostępnienie postu. Co ciekawe po kilku dniach odnalazł się kierowca DAF-a i Pani z Volkswagena mogła mu podziękować.

Polski kierowca bohaterem narodowym na Słowacji. To co zrobił wymagało
źródło: Facebook

A ja się pytam, o co chodzi ? Europo, dokąd zmierzasz ? Czy znowu my — nasze kobiety, mężczyźni i dzieci muszą bronić Europy ? Przypominamy: rok 1683 Polska ratuje całą Europę przed Turkami. Następnie rok 1920 mężczyźni Polscy ratują całą Europę przed miażdżącą siłą bolszewików — Cud nad Wisłą. Zaledwie 20 lat później Dywizjon 303 dzielnie walczy o Anglię. Ponadto całą II Wojnę Światową stawiamy silny opór Państwom osi razem z Aliantami — ramię w ramię walczymy w każdej większej bitwie.

Rok 1944 zdobywamy Monte Cassino. Prawda jest jedna, my Polacy jesteśmy WIELKIM NARODEM z pewnością najpiękniejszą historią na świecie…

ps. kierowcy z Volkswagena oraz pieskom nic się nie stało. 

pozdrawiam – Ciapek

Busy do Niemiec śląskie
Eurotrip24.pl – Ciapek

Join the Conversation

12 Comments

  1. Volkswageno zaczęło się palić?
    “Słowaczka poruszała się swoim Volkswagenem w stronę Bratysławy. W pewnym momencie z niewiadomych przyczyn zaczęło się palić.”

  2. Napisał jak potrafił, ale przynajmniej zareagował pozytywnie na to wydarzenie – i chwała mu za to. Wy, krytycy, potraficie tylko gnuśnieć i jęczeć, a już na pewno do żadnej pozytywnej reakcji zdolni nie jesteście. Uwagę na błędy zwrócić można kulturalnie, ale akurat z tym to nie macie za wiele wspólnego, dupki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *