Niemcy : do tragicznego wypadku z udziałem Polaków doszło w okolicach miejscowości Bocholt. Z samochodem w którym podróżowało 3 Polaków wjechała cięzarówka przewożąca świnie.

Niemcy : Tragiczny wypadek w Bocholt

Z nieustalonych dotąd przyczyn ciężarówka transportująca świnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, tym samym taranując pojazd, którym podróżowali Polacy. Siła uderzenia była tak ogromna, że 3 Polaków w wieku 23 lata, 25 lat i 34 lata zginęło na miejscu. Samochód, którym podróżowali nasi rodacy został dosłownie zmiażdżony, a przyczyny jak doszło do tej tragedii będą ustalane.

Niemcy : Tragiczny wypadek w Bocholt
screen: Twitter

Ponieważ na chwilę obecną informacji jakie udało się uzyskać, kierowca ciężarówki staranował barierki oddzielające pasy ruchu. Kierowca prawdopodobnie zasnął czy stracił panowanie nad pojazdem, zapewne będzie to ustalać przeprowadzone w tej sprawie śledztwo. Z pewnością kierowca ciężarówki odpowie na pytania policji po wyjściu ze szpitala do którego trafił z poważnymi obrażeniami.

Szukasz bezpiecznego Przejazdu ? Zamów bus do Niemiec na Eurotrip24.pl

Nie ma żadnych dokładnych informacji na temat Polaków, którzy zginęli w wypadku, dlatego że policja poinformowała jedynie w jakim wieku byli zmarli w tragicznym zdarzeniu. O postępach policji w postępowaniu i przyczynach wypadku będziemy informować w następnych komunikatach.

żródło: Rmf24.pl foto screen Youtube/ Twitter Opracował AJ

Join the Conversation

8 Comments

  1. Szczere wyrazy współczucia…Mam ważne informacje dla rodziny osób które zginęły w tym wypadku. Więcej informacji udzielę przez tel 502 766 588

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *