Niemcy – dziennik Bild ujawnił historię niejakiego Pana Ufuka, który będąc imigrantem z Turcji na koszt Państwa zwiedzał cały świat.

Przeczytaj również:

Nasz bohater “ciężko chorował”, z tego tytułu wysyłał do Niemieckiego urzędu fikcyjne zwolnienia lekarskie i z tego tytułu oraz z pozostałych zasiłków otrzymywał całkiem niezłą sumę pieniędzy co miesiąc. To pozwoliło mu na luksusowe podróżowanie po europejskich kurortach i nie tylko. Chwalił się nawet długim pobytem w Tajlandii. Eurotrip24 oferujący przewozy do Niemiec spotyka się z podobnymi historiami. Słyszy się, że są osoby które nadużywają gościnności naszych zachodnich sąsiadów.

Eurotrip24 - codzienne przewozy do Niemiec
Eurotrip24 – codzienne przewozy do Niemiec

Pan Ufuk okazał się jednak mistrzem w swoim oszukańczym fachu ponieważ jego podróże na koszt państwa trwały ponad 6 miesięcy. Do urzędu wysyłał tylko kolejne zwolnienia, tłumacząc się tym, że choroba uniemożliwia mu podróżowanie i osobiste dostarczanie zwolnień lekarskich. Kiedy ujawniono cały przekręt ukarano Imigranta karą w wysokości 3000 Euro, co ciekawe nie jest ona współmierna do ilości wyłudzonych z zasiłków pieniędzy. Ponieważ z samego tylko Hartz IV pobierał on zasiłki na ponad 1100 Euro miesięcznie.

Chcesz dojechać do Niemiec ? Zamów przewozy do Niemiec na Eurotrip24.pl

Jak doniósł niemiecki Bild życiorys Pana Ufuka – 30 letniego Imigranta jest bardzo barwny. Ponieważ jest on alfonsem mieszkający z prostytutką, a także jest szczęśliwym posiadaczem 3 samochodów. Gazeta ujawniła, że podczas swojej choroby podróżował on do Tajlandii, Bułgarii, Chorwacji, Turcji. Co ciekawe dotarł nawet na “rekonwalescencje” do Dubaju.

Po nagłośnieniu całej sprawy i odkryciu oszustwa, Panu Ufukowi odebrano wszystkie przysługujące mu dodatki i wysłano do pracy. Teraz musi on przeżyć za marne 860 Euro, ponieważ oddelegowano go do pracy jako szeregowego pracownika w biurze nieruchomości.

Źródło: Bild foto: pixabay opracował AJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *